single

3 oznaki wątpliwej firmy cateringowej

Ludzie potrzebujący usług cateringowych często zastanawiają się, czego szukać - i czego unikać. Powszechnie wiadomo, że znalezienie odpowiedniego caterera może zrobić ogromną pozytywną różnicę dla twojego wydarzenia, podczas gdy zatrudnienie złego caterera może dać całą listę prania problemów. Jakie są niektóre znaki ostrzegawcze, że caterer, który rozważasz, nie jest najbardziej profesjonalnym strojem w mieście?

1. Nie jest licencjonowany lub ubezpieczony

Jest to tak podstawowy wymóg, że wiele osób po prostu pomija go i kończy się zatrudnianiem catererów, którzy nie są nawet oficjalnymi firmami. To niefortunne, ale nielicencjonowane firmy są rzeczywiście tam, przyciągając niczego nie podejrzewających klientów każdego dnia. Strony takie jak Craiglist i Facebook sprawiły, że praktycznie każdy może ogłosić się uznaną firmą cateringową, która jest otwarta na biznes. Ale kiedy nadejdzie dzień twojego wydarzenia, zobaczysz, jak ograniczone są te firmy, jeśli chodzi o to, co mogą dla ciebie zrobić.

2. Amatorska strona internetowa

To brzmi jak prosta rzecz, ale strona internetowa firmy cateringowej jest w rzeczywistości silnym wskaźnikiem tego, jak prowadzą działalność w ogóle. To nie zawsze jest, i to jest na pewno możliwe, że firma cateringowa będzie mieć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, bez naprawdę jest profesjonalny, gdzie liczy. Jest to oczywiste, gdy spojrzeć na to, jak łatwo jest stworzyć stronę internetową z szablonu tych dni.

To powiedziawszy, profesjonalna strona internetowa są często wskaźniki profesjonalnej operacji - zwłaszcza, gdy widzisz dobre opinie z ostatnich klientów, żywe zdjęcia z ostatnich wydarzeń i szczegółowe informacje menu. Kiedy te rzeczy brakuje, i / lub sama strona wygląda datowane i słabo zorganizowane, trzeba się zastanowić, czy jakość samego cateringu będzie podobnie uninspiring.

3. Niejasne struktury cenowe lub ukryte opłaty

Renomowana firma cateringowa powinna być w stanie dać ci solidną, niezawodną ofertę na twój projekt. Mają doświadczenie w obsłudze różnych typów projektów, a kiedy podają wycenę, to znaczy, że ją przemyśleli i są gotowi ją poprzeć.

Firmy, którym brakuje profesjonalizmu, są o wiele bardziej skłonne do wycofania się z podanych cen i/lub doliczenia dodatkowych opłat w miarę zbliżania się wielkiego dnia (lub nawet po zakończeniu imprezy). Jest to nie do przyjęcia dla zdecydowanej większości klientów gastronomicznych, którzy pracują z ustalonym budżetem i muszą dokładnie wiedzieć, ile wydają.

Więc jakie są pozytywne znaki?

Dość tego, czego nie należy szukać - jak znaleźć firmę cateringową, która spełni Twoje potrzeby w stylu i z wielkim profesjonalizmem? Dowiedzenie się więcej o reputacji caterer w społeczności jest prawdopodobnie głównym. Jeśli znajdziesz caterer, który wiele przeszłych klientów ręczy za, czytać te recenzje i wchłonąć szczegóły oferowane. Wysokie wyniki na stronach takich jak Facebook i Yelp są z pewnością dobrym znakiem, a także należy szukać firm, które mają lata doświadczenia pod ich pasem. Twoje wydarzenie cateringowe może być duży i ważny funkcji, takich jak przyjęcie weselne, lub może to być małe przyjęcie wakacyjne wśród przyjaciół lub kolegów. Tak czy inaczej, jest to ważne - i zasługuje na (prawdziwego) profesjonalnego caterera!