single

Zrób zdrową "przekąskę na kolację", gdy nie chcesz gotować

Kiedy po prostu nie masz ochoty na gotowanie, Snack Dinner przychodzi na ratunek ze zdrowym posiłkiem, który jest łatwy do przygotowania i zabawny dla wszystkich do zjedzenia

.

Dziękujemy J.K. Adams

za plansze pokazane w tym poście!

Znasz te noce, kiedy po prostu nie chce Ci się gotować?

(Dla niektórych z Was, to może być większość nocy. Pomyślcie więc o tych nocach, kiedy naprawdę NAPRAWDĘ nie chce Wam się gotować).

To są idealne noce na przekąskę-kolację.

Być może myślisz, że Kolacja z Przekąskami wygląda bardzo podobnie do Półmiska z Przekąskami

, i masz rację. Oba są atrakcyjną aranżacją zdrowej żywności. Oba wymagają wyciągnięcia z lodówki i spiżarni różnych rzeczy, aby nakarmić rodzinę (i zwalczyć marnotrawstwo żywności).

Kolacja z przekąskami to po prostu WIĘCEJ jedzenia - i bardziej sycące jedzenie. Ale jest tak samo prosty i tak samo bezproblemowy.

You might also like: 3 Snack Platters For Kids

Słowo o fantazyjności: Zobaczysz kilka tablic z przekąskami na Pintereście, które są usiane jadalnymi kwiatami i egzotycznymi owocami artystycznie pokrojonymi w kształty. To wszystko jest dobre, ale przekąska na kolację ma być LOW-EFFORT. Więc nie zobaczysz jadalnych kwiatów na moich deskach Snack Dinner, tylko asortyment żywności, które wiem, że moja rodzina będzie niezawodnie jeść. Twoja rodzina może jeść więcej jedzenia niż to. Twoja rodzina może jeść inne pokarmy niż te. Ty zrobisz swoją Snack Dinner rzecz, ja zrobię moją, żaden z nas nie włączy piekarnika ani nie zapali palnika kuchenki, a my wszyscy będziemy szczęśliwi.

Zbyt zmęczony, aby gotować? Snack Dinner na ratunek!

Click To Tweet

Kolacje z przekąskami są również zabawne dla dzieci. Mogą być jedzone przy kuchennej wyspie, przy stoliku do kawy, podczas gdy wszyscy zbierają się na mecz lub program w telewizji (tak, to w porządku jeść przed telewizorem od czasu do czasu!), na zewnątrz na patio lub na podłodze podczas pikniku w salonie. Nie ma garnków i patelni, nie ma stosu naczyń do umycia, i nie ma tłustych pojemników na wynos do rzucenia.

Alleluja.

Piękne deski do serwowania pokazane na tych zdjęciach pochodzą od J.K. Adams

, rodzinnej firmy, która wykonuje deski ręcznie w Vermont, używając twardego drewna z Ameryki Północnej. J.K. Adams produkuje piękne deski do krojenia, deski i tace do serwowania, stojaki na wino i garnki, wałki do ciasta i akcesoria kuchenne.