single

Jak czytać recenzje firm cateringowych

Recenzje mają ogromny wpływ na wybory, których dokonujemy w świecie towarów i usług, a gastronomia nie jest wyjątkiem. W rzeczywistości, catering jest prawdopodobnie jednym z obszarów, w którym recenzje są szczególnie ważne. Dlaczego? Ponieważ ludzie zatrudniają firmy cateringowe na specjalne chwile i wydarzenia - okazje, w których naprawdę chcą, aby wszystko poszło dobrze.

To stawia dużą presję na cateringach, ale to tylko natura biznesu. Firma cateringowa, która nie jest dobra w pracy pod presją, nie znajdzie zbyt wiele sukcesów w społeczności. Imprezy cateringowe są często pełne niespodzianek, a wiedza o tym, jak sobie z nimi radzić (od niesprzyjającej pogody po większy tłum niż się spodziewano), stanowi różnicę między konsekwentnie udanymi imprezami a konsekwentnymi rozczarowaniami.

Wszystko to jest częścią powodu, dlaczego czytanie opinii o firmach cateringowych jest tak ważne podczas badań dla Twojej imprezy. To pomaga, jeśli firma cateringowa ma jasną, prostą, informacyjną stronę internetową z dużą ilością treści i zdjęć z poprzednich wydarzeń. Testy klientów na stronie internetowej firmy cateringowej są również dobrym znakiem. Jeśli odwiedzisz stronę internetową, która wygląda na przestarzałą i zagmatwaną, twoje doświadczenie we współpracy z tą firmą może okazać się równie problematyczne.

Jednak na koniec dnia to, co firma cateringowa mówi o sobie, nie jest najważniejsze. Najważniejszą rzeczą jest to, co przeszli klienci mówią o tej firmie cateringowej - i dla tych recenzji, lepiej jest sprawdzić Google, Facebook, Yelp, i wszelkie inne katalogi biznesowe, gdzie recenzje mogą być gromadzone.

Wiele osób jest zdezorientowanych przez recenzje, i słusznie. Często zdarza się, że jest tak wiele recenzji, a podczas gdy średni wynik może być przyzwoity, istnieje kilka scathing opinie, gdzie rzeczy naprawdę nie poszło dobrze. Podobnie, nie może być tylko dwa lub trzy opinie, i są one wszystkie pięć gwiazdek. To może sprawić, że będziesz się zastanawiać, kiedy ta pierwsza negatywna recenzja nadejdzie - i czy to może być ty.

Idealnie byłoby znaleźć catering z wysokim zagregowanym wynikiem recenzji z minimalną ilością krytyki. Ważne jest również, aby szukać odpowiedzi na krytykę. Niektóre platformy pozwalają firmom odpowiadać na negatywne recenzje i tu robi się ciekawie.

Czy wolisz zatrudnić firmę cateringową, która odpowiada przepraszająco na krytykę i stara się w najbardziej dyplomatyczny sposób, aby wszystko naprawić? Lub taki, który reaguje na krytykę z oburzeniem lub nawet gniewem? Jest to silny wskaźnik tego, jak ten catering czuje się o poszczególnych klientów, i budowanie bazy klientów w ogóle. Jeśli coś pójdzie nie tak z Twoim wydarzeniem, niezależnie od tego, jaką firmę cateringową zatrudniłeś, chcesz, aby spróbowali to naprawić.

Czytanie recenzji jest ważne na tak wielu poziomach przy wyborze firmy cateringowej, a ludzie piszą swoje historie na wiele różnych sposobów - ale powinieneś być w stanie uzyskać dobre wyczucie, czy klient był zadowolony, czy nie. Mediocre recenzje nie są zbyt dobre albo. Rodzaj caterer, który konsekwentnie przekracza oczekiwania dla innych klientów jest najbardziej prawdopodobne, aby przekroczyć swoje, jak również.