single

4 przepisy na warzywa przyjazne dzieciom

Jeśli masz tłum, który jest tak-so na warzywach, spróbuj te cztery zabawne przepisy dla dzieci przyjaznych warzyw, które po prostu może zmienić ich umysły!

Nie spotkałam jeszcze rodzica, który mówi: "Moje dzieci jedzą dużo warzyw, nie ma problemu!".

Większość, którą znam, zawsze poszukuje nowych przepisów i strategii. Więc na cześć Narodowego Miesiąca Żywienia w zeszłym miesiącu, stworzyłam cztery przepisy na łatwe i przyjazne dzieciom wege dla strony The Inspired Home. Kliknij na poniższe linki, aby pobrać przepisy!

Chipsy z brukselki

Doskonały sposób na wykorzystanie zewnętrznych liści, które odpadają podczas krojenia brukselki - i bardzo niezagrażający sposób na przekonanie każdego domownika, który wciąż nie jest przekonany do brukselki. Zdobądź przepis.

SAŁATKA MARCHEWKOWA

Po raz pierwszy zakochałam się w sałatce z marchewki, kiedy byłam na wymianie studenckiej we Francji. Moja rodzina goszcząca podała ją na kolację i nie mogłam uwierzyć, jaka jest prosta i pyszna. Zdobądź przepis.

SEROWE CHIPSY Z JARMUŻU

Mój trzecioklasista wymówił je jako "całkowicie uzależniające". Jeśli nigdy nie robiliście chipsów z jarmużu - lub jeśli już je robiliście i wyszły wilgotne lub spieczone - oto krok po kroku, jak zrobić idealne, chrupiące chipsy, które wasze dzieci będą zajadać. Zdobądź przepis.


Oto krótki filmik, jak je zrobić:

PIECZONY KALAFIOR Z SOSEM BUFFALO

Wiem, to brzmi jak szaleństwo, że kalafior może zastąpić tłuste skrzydełka kurczaka, prawda? Ale ten przepis jest całkiem przekonujący! Kalafior jest panierowany w maślance, pieczony, a następnie oblany sosem buffalo i ponownie pieczony. Nie mogłam przestać ich podjadać, kiedy je robiłam i fotografowałam. Zdobądź przepis

. 4 Przyjazne Dzieciom Przepisy Wegetariańskie

Click To Tweet